Szkolny konkurs geograficzny

25 stycznia 2018 roku grupa uczniów zainteresowanych geografią rozwiązywała test sprawdzający wiedzę o mapie politycznej świata i znajomości flag państwowych. Mimo trudnego testu, przygotowanego przez p. W. Cieślika, trójka uczniów na wszystkie pytania odpowiedziała bezbłędnie. O kolejności na podium musiała zadecydować dogrywka. Po długiej, sportowej walce, I miejsce zdobył Maciej Nysiak z klasy 2a. Maciej na wszystkie zadane pytania odpowiedział prawidłowo. Nagrodą za I miejsce był wstęp do Parku Trampolin SALTOS dla 2 osób. II miejsce zajęła Miriam Al-Yasiry z klasy 2c, nagrodą były 2 bilety do Multikina na dowolny seans. III miejsce zajął Sebastian Wilk, który odebrał voucher na pizzę. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wiedzy wszystkich uczestników konkursu. Gratulujemy nagrodzonym!