Kosmiczny bal gimnazjalny

W dniu 4 lutego 2017 roku odbył się kosmiczny bal gimnazjalny. Imprezę rozpoczęli trzecioklasiści odtańczeniem poloneza. Zgromadzeni rodzice i przyjaciele nie kryli wzruszenia... Potem obejrzeliśmy humorystyczny film o przygotowaniach do lotu w kosmos, prowadzonych w naszej szkole. Po filmie wystąpiła Aleksandra Czerczak z partnerem, prezentując profesjonalny pokaz tańca towarzyskiego. Na koniec części artystycznej Aneta Szyma i Maja Twardowska wykonały utwór "Forever Young". Tancerze i muzycy wprowadzili nas w doskonały nastrój. Po części oficjalnej ruszyliśmy do zabawy, która dla nas mogłaby trwać do białego rana... nawet bez prądu:).

Więcej zdjęć w galerii, na naszym szkolnym Facebook'u oraz na stronach Dziennika Łódzkiego.