Ratujmy gimnazja

Szanowni Państwo!
Walczymy o naszą szkołę. Państwa dzieci uczęszczają do najlepszego publicznego gimnazjum w Łodzi pod kątem wyników uzyskiwanych na egzaminie gimnazjalnym, pracują z nauczycielami gwarantującymi wysoki poziom, miłą atmosferę i serdeczność w kontaktach z uczniami. Mamy plany na rozwój szkoły, powstaje nasza nowa sala gimnastyczna, którą wspólnie (uczniowie, rodzice, nauczyciele, absolwenci i przyjaciele szkoły) wywalczyliśmy w Budżecie Obywatelskim 2016. 10 października 2016 r. braliśmy udział w proteście nauczycieli zorganizowanym przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Bardzo prosimy rodziców o wsparcie w akcji ratowania gimnazjów, protestu przeciw reformie edukacji. Jako nauczyciele śledzimy pojawiające się szczegółowe informacje na temat reformy, najbliższej przyszłości naszych uczniów i są to dane niepokojące. Zapraszamy do odwiedzenia strony przygotowanej przez ZNP i w zależności od Państwa opinii - podpisania się pod petycją przeciwko zmianom.
www.niedobrazmiana.edu.pl
Dziękujemy!